1. עיריית בת-ים לא מוותרת לטיים אאוט

לצד כתבות מקיפות שפורסמו בכל העיתונים והאתרים בנושא האיחוד, בטיים אאוט עלה סרטון מושקע והומוריסטי על כל מה שבת-ימים צריכים לדעת ולעשות במקרה שבו האיחוד יוצא לדרך. מי שחשב שבת-ימי אמיתי ישתוק במקרה שכזה, לא מכיר את עמוד הפייסבוק של העירייה. שם פחות אהבו את העניין, והציעו לתל אביבים לנשום עמוק, לשים סוודר ולהגיע לבקר. מומלץ דרך שדרות ירושלים. 
2. חכה או דגים? תלוי את מי שואלים

ארנון גלעדי צוטט בטוויטר של גל"צ עם הטיעון לפיו תושבי בת-ים ממילא מגיעים לתל אביב מדי יום, ולכן קיים הגיון באיחוד של השתיים. העמדה תואמת לזו של תומכים רבים, אך מנגד, חלק לא מבוטל מתושבי בת-ים חושש שכל צעד בכיוון יעניק להם אך ורק הפסד. מה דעתכם?
3. הסיבה האמיתית

מטרופולין שיכלול גם את ראשון לציון וחולון? תלוי את מי שואלים. גולשים רבים אהבו את הסטטוס הבא, ולמרות שאנחנו מחבבים מאוד את ראשון לציון לא יכולנו שלא לחייך:
4. תמיד יש אופציה ב' 
אחרי שתושבים שהתלוננו על מחירי הארנונה בבת-ים קראו לספח אותה לקיסריה, יש גם כאלה שדוגלים באופציה של "לא רוצים - לא צריך". ובעצם, מה רע בתל-תקווה?


5. גלידה

המחשבות על האיחוד עשו אותנו רעבים, אז כדי לסיים את השבוע הסוער הזה בחיוך נתנחם בסטטוס הבא: בשבת האחרונה, כמה ימים לפני שכל הפוליטיקאים בהווה ובעברה של העיר החלו לצייץ ולכתוב על האיחוד ונגדו, שלומי לחיאני, שמתחזק כיום חשבון טוויטר פעיל, יצא לטיילת לאכול גלידה. מה ההמלצות שלכם לגלידה בבת-ים?