1. ומה החתן והכלה אומרים?

חבר הכנסת דודי אמסלם הגיש לפני מספר ימים הצעת חוק למשאל תושבים בנוגע לאיחוד המדובר בין בת-ים לתל אביב, וציין שהמניע לכך הוא רצון לוודא שלפני שמתחתנים, שואלים את החתן והכלה אם הם בכלל מעוניינים... רגע, השאלה האמיתית היא לא מה יוגש בבופה?
2.  בית עלמין
כל מי שנוסע בקו 40 שמסיים את דרכו בבת-ים, מחפש את התחנה לכיוון בית העלמין. השינוי הקטן בשם התחנה, שעשע מאוד את הגולשת לרה וגם אותנו.
3. אם אין סופגניות שיאכלו בורקס

אחד מהלבטים הכי גדולים של רוב תושבי מדינת ישראל בשבוע האחרון, נע סביב הסוגיה האם להמתין לחג החנוכה כדי לאכול את הסופגניה המשמינה הראשונה, או להתחיל ליהנות ממנה כבר עכשיו. בבת-ים מצד שני, המחשבות האלה מיותרות לחלוטין. מי צריך סופגניה כשיש בורקסים?
4. קרירותו הנואלת
בגדול, בני האדם מתחלקים לשני סוגים: אלה שאוהבים את החורף, ואלה שטועים לחשוב שהקיץ עדיף. בשעה שתושבים רבים ברחבי העיר התלוננו על הקור, הרוח והגשמים שפקדו את בת-ים השבוע, שלומי לחיאני, אם טעיתם, הוכיח שאת ההשראה הטובה ביותר לכתיבה הוא מקבל דווקא כשהטמפרטורה צונחת. התוצאה, אם תרצו, בחשבון הטוויטר שלו:
5. יום המורה בתיכון דרכא
ונסיים בסרטון חמוד מאוד של תלמידי דרכא, שלרגל יום המורה החליטו לשתף התשובות לשאלות כמו "מה זה מורה טוב?" והוכיחו שדור העתיד בבת-ים בהחלט ראוי לתשבוחות.