דרך ארוכה ומפותלת. לאון | צילום: ניר פקין

לפני כחודש וחצי נכנס עדי לאון (43), כיום תושב חולון שגדל בבת ים, לבית האח הגדול לעונת VIP ומאז הוא מתקדם בצעדי ענק לעבר הניצחון, כאשר רק אתמול גבר על מתמודדים חזקים ודומיננטיים והעפיל לגמר.

לאון הוא מלחין ומנהל מוזיקלי בלהקתו של אייל גולן. הוא נולד והתחנך בבת ים, כילד נהג לנגן במועדוני המזרחית של העיר וכשבגר עבר לחולון בה הוא ואשתו מגדלים את שלושת ילדיהם. כשלאון נכנס לראשונה לבית המצולם ביותר במדינה, הוא פגש חברים ותיקים וחברים חדשים, הדוגמנית נטלי דדון, שחקן הכדורגל לירן שטראובר והדוגמנית הטראנסגנדרית, עדן יוחנן. אתמול הודחה הפעילה החברתית, ויקי כנפו ואורלי רביב הידועה כ א' מפרשיית קצב.

במהלך העונה יצר לעצמו לאון שם של דייר דומיננטי שסוחף אחריו רבים, כאשר הרגע המרגש ביותר התרחש כשבנו הקטן חגג בר מצווה והגיע לבית האח עם חבור הטוב של לאון, הזמר אייל גולן ששר עבורם.

אך ללאון היו גם לא מעט רגעים קשים ומתחים, הוא העביר ביקורת בוטה על גופה של דדון ואופן התנהלותה של רביבו בזמן שחשפה את פרשת ההטרדות המיניות של הנשיא לשעבר, משה קצב.

אך מה שהביא לו את מספר הקולות הגדול ביותר היה שהפך לנמסיס של שי חי, שאיבד את  'צבא האמת' שלו לטובת לאון. למרות זאת, גם שי חי העפיל לגמר ואיתו גם דדון, הרקדן אסף גורן וכוכב הרשת בן זיני. בשבת יערך הגמר הגדול, בבת ים ובחולון כבר ברור למי מחזיקים אצבעות.