צילום: באדיבות מאיר לויה

      

המכבייה בידנו: גם הבכירים ביותר בהפועל בת-ים לא האמינו שכך יחלוף, יעבור השבוע הראשון שלהם במכבייה. אחרי ההצלחה של אריק קיצ'ב בן ה-16 בתחילת השבוע, זכייה במדליית כסף במקצה הגמר של 200 מטר פרפר ומדליית ארד ב-100 מטר פרפר. האחרון הוסיף מדלית שלישית, מדליית ארד גם במקצה 200 מעורב אישי.

ההצלחה לא פסחה גם על הבנות, אביטל פליישמן בת ה-17 השיגה אף היא מדליית ארד במשחה 800 מטר. גם בקי פוזדנר אחת משחייניות דור העתיד הגדולות של המועדון, הביאה מדליית זהב במשחה 400 מטר בסגנון חופשי. מור יעקב הביאה כבוד עם מדליית כסף במשחה 400 מטר חופשי. השתיים עשו את ההבדל גם בקבוצת השליחות של נבחרת ישראל עם מקום ראשון ב-200X4 בסגנון חופשי.

מאמן הפועל בת-ים מאיר לויה מדווח כי מדובר באחת התחרויות המוצלחות ביותר עבור שחייני העיר, שחוזרים הביתה כאמור עם שמונה מדליות- 3 מתוכן זהב, 2 כסף ו-3 מדליות ארד. 

"העונה לא הסתיימה ולפנינו עוד משימות חשובות"  כך טוען המאמן מאיר לויה שערוך ומוכן לקראת המשימות הבאות של המועדון. 

ביום ראשון הבא, השחין מארק חינאווי אחד השחיינים המעוטרים של המועדון יזנק ל-400 מ׳ במסגרת אליפות העולם בהונגריה, זו תהיה הפעם ראשונה ששחיין מהאגודה שוחה באליפות עולם, באותו תאריך יזנקו שחייניה הצעירים של האגודה לאליפות ישראל. בחודש אוגוסט יתחרו שחייני אגדות הנוער והבוגרים באליפות ישראל לנוער ובוגרים .במקביל אליהם ישחו 4 שחיינים באליפות אירופה לנוער במים פתוחים בצרפת.