על פי כתב האישום, שהגישה עו"ד דיה בן-אסא, בליל ה- 9.10.17, ישבה המתלוננת, בשנות ה-40 לחייה, בחצר בניין מגורים בבת ים והנאשם שהה בקרבת מקום.

הנאשם ניגש אל המתלוננת, עמה אין לו כל היכרות קודמת, ופתח עימה בשיחת חולין, במהלכה ביקשה ממנו המתלוננת שייתן לה לשתות מבקבוק בירה שהיה ברשותו. לאחר מכן, ביקש הנאשם מהמתלוננת כי תקיים עמו יחסי מין. משסירבה המתלוננת, תקף הנאשם את המתלוננת על ידי כך, שמשך אותה בחוזקה ארצה ונגע בחלקים מגופה, תוך שימוש בכוח, בניגוד לרצונה, בעוד המתלוננת נאבקת בו וצועקת כי יחדל ממעשיו.

בהמשך, אנס הנאשם את המתלוננת, תוך שהיא נאבקת בו וזועקת לעזרה. עקב מעשיו של הנאשם, נחבלה המתלוננת. במהלך האירוע, שמעה שכנה המתגוררת בקרבת מקום את זעקות המתלוננת לעזרה והתקשרה למשטרה.

אילוסטרציה: shutterstock-

בעקבות שיחה זו, הגיעו למקום שוטרי סיור שהבחינו בנאשם כשהוא אוחז במתלוננת בעודם שכובים על הקרקע. אחד השוטרים משך את הנאשם מהמתלוננת כדי שיחדול ממעשיו. בתגובה, תקף הנאשם את השוטר, בכך שהכה אותו בחוזקה בפניו.

מיד לאחר מכן, ניסה השוטר, יחד עם שוטרים אחרים, להכניס את הנאשם לניידת המשטרה, אך הוא התנגד להם, התעמת איתם בגופו והוכנס לניידת רק לאחר שנאזק ברגליו. כתוצאה ממעשי הנאשם נגרמו לשוטר חבלות שונות ושיניו נפגעו.  

בבקשת המעצר ציינה בין היתר התובעת, עו"ד בן-אסא: "נגד המשיב קמה עילת מעצר ..... וזאת לאור עבירת המין האלימה החמורה באישום נגדו, אותה ביצע כלפי קורבן אקראי, תוך הפעלת כוח ממשי ובהתעלמות מזעקותיה של המתלוננת ומניסיונותיה להתנגד למעשיו. אף התנהלותו של המשיב כלפי השוטרים מעידה על מסוכנותו...".