כבוד גדול לתלמידי ביה"ס 'ירושלים' בבת ים, שנבחרו לייצג את תלמידי ישראל ולקיים שיחה עם סמנכ"ל החינוך של מייקרוסופט העולמית, אנתוני סאלסיטו.

שיחה זו הינה חלק מפרויקט שמקיימת מיקרוסופט פעם בשנה, במסגרתו במשך יומיים משוחח סמנכ"ל החינוך עם תלמידים ממדינות שונות בעולם, כאשר בכל מדינה נבחר בית ספר אחד לייצג אותה.

תלמידי ביה"ס, מכיתות ד'-ו', קיימו שיחת V.C (וידאו) עם הסמנכ"ל סאלסיטו, שיחה שעמדה בסימן 70 שנה לישראל. התלמידים הציגו בשפה האנגלית את ההמצאות הטכנולוגיות של ישראל, המצאה לכל עשור, הציגו בפניו שאלות והשיבו על שאלות שנשאלו מצידו.

צילומים: ביה"ס ירושלים-

התלמידים סיפרו כי בעבורם זו הייתה חוויה יחודית ומרגשת, וכי הרגישו זכות גדולה לייצג את מדינת ישראל מול מייקרוסופט העולמית. עוד ציינו התלמידים כי הסמנכ"ל התרשם מההמצאות הטכנולוגיות שהציגו לו ואמר כי ישראל מובילה בתחום הטכנולוגי ולא סתם נקראת מדינת סטארט אפ.

צילומים: ביה"ס ירושלים-

בשנתיים האחרונות מקיימת עיריית בת ים שיתוף פעולה עם חברת מייקרוסופט ישראל, במסגרתה קיבלו כל מורי ותלמידי העיר רישיון לתוכנת office 365 להתקנה ללא עלות על חמישה מכשירים שונים: מכשירים ניידים ונייחים, טאבלטים וסמארטפונים.

מטרת הפרוייקט, שזוכה להצלחה רבה, הינה לייצר חוויית הוראה ולמידה עשירה וחדשנית, פיתוח כישורי חיים חיוניים וטיפוח סקרנות ללמידה וידע בקרב התלמידים.

צילום: ביה"ס ירושלים