קווי אוטובוס רבים של אגד נוסעים ברחבי הארץ בכלל ובבת-ים בפרט, ואם גם אתם נאלצתם לחכות זמן רב לקו מסוים ואולי אף לגלות שהקו כלל לא עבר בשעה המיועדת, אתם לא לבד. בעקבות הודעת מנהל הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה, תא"ל במיל' מאיר חן, משרד התחבורה יזמן את חברת אגד לשימוע, בעקבות ההתדרדרות ברמת השירות של החברה, בקווי התחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ.

קרדיט צילום: עידו קינן

מהנתונים שיבידי המשרד עולה כי 6% מכלל הנסיעות של חברת אגד (כ-7.8 מיליון נסיעות), לא בוצעו כלל וזאת, בניגוד לתנאי הרישיון. משרד התחבורה הודיע לחברת אגד על החלטתו לקזז 9 מיליון שקלים, מכספי הסובסידיה, בשל אי עמידה ברמת השירות לנוסע וכן על כוונתו, להפחית כ-50 מיליון שקלים נוספים בגין אי ביצוע נסיעות, בקווי השירות של החברה.

בשימוע שנערך לאחרונה לחברת אגד, הודתה החברה כי היא אינה מבצעת את מלוא הנסיעות להן היא מחויבת על פי תנאי הרישיון. ממשרד התחברה נמסר כי בשימוע הובהר לחברה כי לא תהיה כל פשרה בנושא השירות ואם היא לא תשפר את השירות, באופן מידי ולא תבצע את כל הנסיעות כפי שהתחייבה, משרד התחבורה ישקול אפשרות להוצאה של קווים מידי אגד והעברתם לחברות אחרות.

באילו קווים נתקלתם בבעיה, ומה התרשמותכם מהשירות של אגד בבת-ים? ספרו לנו בתגובות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו